Przełom w zabiegach ujędrniających – liposonix

Kiedy ćwiczenia i dieta nie przynoszą efektów, a Twój brzuszek jak na złość ciągle jest okrągły i widać go nawet pod luźnym ubraniem, nie poddawaj się. Z powodzeniem poradzi sobie z nim liposukcja – LIPOSONIX • HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli błyskawiczne „rozpuszczanie” tkanki tłuszczowej połączone z liftingiem.

Ultradźwięki podgrzewają skórę na różnych głębokościach i powodują obkurczenie rozciągniętych włókien kolagenowych.

Wyszczuplające ultradźwięki

Liposonix to urządzenie, które wykorzystuje zjawisko zogniskowanej fali ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości. Ultradźwięki, podgrzewając tkankę na różnych głębokościach, powodują obkurczenie nadmiernie rozciągniętych włókien kolagenowych oraz stymulują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Skutkiem jest nieinwazyjny lifting wiotkiej skóry.

Także w trakcie odchudzania warto regularnie chodzić na zabiegi ujędrniające. Dzięki temu uniknie się problemu wiotkiej skóry

Dodatkowo ultradźwięki skoncentrowane na odpowiedniej głębokości uszkadzają komórki tłuszczowe. Przyspiesza to ich metabolizm i w konsekwencji powoduje ich rozpad. W efekcie pozbywamy się tłuszczu z nawet tak trudnych miejsc jak brzuch czy uda. Trwałe usuwanie komórek tłuszczowych połączone z ujędrnieniem skóry, w dodatku bez operacji i rekonwalescencji to rozwiązanie problemu wielu pacjentek. Efekt wyszczuplenie pogłębia się przez następne 8 do 12 tygodni po zabiegu. Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem technologii HIFU można zmniejszyć grubość tkanki tłuszczowej o około 2,5 cm, czyli o jeden rozmiar.