Witajcie piękne oczy

Przedstawiamy Państwu nowy zabieg, który łączy ze sobą skuteczność  i delikatność.

Zabieg Exuviance Piękne Oczy dedykowany jest osobom, które zauważają pierwsze oznaki upływu czasu, ale nie chcą reagować na nie zbyt agresywnie.

Cienka i delikatna skóra wokół oczu wymaga naszej specjalnej uwagi, a także odpowiednio dobranej pielęgnacji. Regularnemu stosowaniu kremów i serum pod oczy mówimy jak najbardziej tak, jednak raz na jakiś czas trze wyciągnąć rękę po mocniejszą broń w walce z upływem czasu. Jedną z nich jest zabieg Exuviance Piękne Oczy.

W trakcie zabiegu wykorzystujemy m.in. peeling cytrynowy, stosowany także, co ciekawe, na powiekę górną. Ten etap zabiegu ma na celu rozjaśnienie i napięcie skóry, a także przygotowanie jej na wchłanianie składników przygotowanych w kolejnych elementach programu.

W dalszej części jest jeszcze ciekawej – do grona stymulatorów skóry dołącza się Neoglukozamina, która poprawia jakość i gęstość skóry oraz kompleksy Actiflow, Eyeliss czy antyoksydacyjny kompleks z hesperydyną, które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne, zapobiegając powstawaniu obrzęków. Wśród kolejnych składników używanych podczas zabiegu nie mogło także zabraknąć:

kofeiny – przyspiesza mikrokrążenie i metabolizm komórkowy, likwidując oprzęki

wyciągów roślinnych z ogórka, rumianku i zielonej herbaty – odświeżają, wygładzają i dodają blasku

retinolu oraz kwasów – złuszczają skórę, działając jednocześnie antyoksydacyjne

 

Poniżej prezentujemy, jak wygląda przebieg zabiegu:

 

Zabieg nie trwa długo, zajmuje zaledwie 20-30 minut. Po zabiegu na skórę okolicy oczu nakładany jest zabezpieczający krem, który intensywnie regeneruje skórę.

Serdecznie zapraszamy.