Skinbooster – Czy zabieg jest bezpieczny?

Kwas hialuronowy ma zastosowanie w preparatach kosmetycznych oraz medycznych. Restylane Skinboosters to produkty opracowane w oparciu o doświadczenie z wypełniaczami Restylane, których skuteczność, mechanizm działania i długoterminowe bezpieczeństwo zostały potwierdzone w wielu badaniach klinicznych.

Na całym świecie przeprowadzono już ponad 30 milionów zabiegów preparatami Restylane, co świadczy o dużym zaufaniu do marki zarówno wśród lekarzy jak i wśród pacjentów.

Zarówno firma Restylane jak i Klinika AOB mają blisko 20 lat doświadczenia, dlatego wiemy, co mówimy, gdy zapewniamy pacjenta o bezpieczeństwie.

 Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinboosters jest stabilizowany kwas hialuronowy, stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA™. Charakteryzuje się on wysoką trwałością, a zaaplikowany w odpowiednie warstwy skóry, daje efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia utrzymujący się w przez wiele miesięcy.

Podawany preparat w większości przypadków zawiera substancję znieczulającą. Przed iniekcjami lekarz może dodatkowo podać działający zewnętrznie lek znieczulający, aby zwiększyć komfort zabiegu.

Największą popularnością cieszy się zabieg rewitalizacji skór wokół oczu i wypełnienia doliny łez, dający bardzo naturalny efekt, który pacjentki same określają jako efekt „wypoczętych oczu”.

 

Serdecznie zapraszamy na konsultację w Chełmie bądź Lublinie. Wizytę można umówić pod numerem 501 188 060.