Cera bez skazy

Laser frakcyjny, nazywany laserem nieablacyjnym, jest skuteczny w walce z małymi bliznami potrądzikowymi, drobnymi zmarszczkami i przebarwieniami. Tworzy mikrozniszczenia termalne w skórze, które można sobie wyobrazić jako brakujące piksele na ekranie monitora. W wyniku tego działania skóra regeneruje się poprzez uzupełnianie tych zniszczonych „pikseli” zdrową tkanką. Proces leczenia postępuje bardzo szybko i bez tworzenia widocznej rany.

• SPOSÓB NA REGENERACJĘ
Każdy zabieg laserem frakcyjnym pozwala na odbudowę około 15-20% komórek – pobudza naturalne procesy naprawcze, przyspieszając produkcję kolagenu i nowych komórek, dzięki czemu skóra odzyskuje młody wygląd. Efekty widać już po jednym zabiegu, jednak dla uzyskania optymalnego rezultatu warto wykonać serię 3 zabiegów w odstępach 5-8 tygodni.

• NATURALNY EFEKT ODMŁODZENIA
Po zabiegu dochodzi do poprawy sprężystości i jędrności skóry, zmienia się jej tekstura. Cera odzyskuje zdrowy koloryt i blask.

• A TO DOPIERO POCZĄTEK…
Efekt wygładzenia i ujędrnienia cery po zabiegu to dopiero początek korzyści płynących z zabiegów laserem frakcyjnym. Najlepsze nadchodzi w 6-12 miesięcy po terapii. Dochodzi wówczas do stopniowej przebudowy kolagenu, co powoduje wygładzanie i ujędrnianie skóry przez cały ten okres, nawet podczas snu!

• TRWAŁE EFEKTY
Zmiany w naskórku i kolagenie w skórze właściwej, wywołane zabiegami, są trwałe. Obiektywne badania wykazały, że pozytywne zmiany, wywołane zabiegami, nie cofają się od momentu ich zakończenia. Choć żadne urządzenie nie może zatrzymać upływu czasu, laser może zniwelować skutki jego działania.