Piękne włosy z Dermaheal HL

Dlaczego wypadają nam włosy?

Sezonowo, a także pod wpływem stresu i chorób – włosy stają się rzadsze, tracą koloryt i są osłabione. Gorsza kondycja sprzyja nadmiernemu i szybszemu wypadaniu.

Jak z tym walczyć?

Skuteczną odpowiedzią na te problemy jest mezoterapia biomimetyczna. Dermaheal HL to produkt to mezoterapii igłowej, w skład którego wchodzi 56 aktywnych składników. Unikalny zestaw komponentów, bogaty w odpowiednio dobrane peptydy, działa stymulująco i odżywczo na komórki skóry głowy – wzmacnia i odbudowuje cebulki, co w efekcie doprowadza do zatrzymania procesu wypadania włosów, a następnie do odzyskania przez nie gęstości i blasku.

KROK 1: Zabieg mezoterapii w gabinecie

Zabiegi z użyciem Dermaheal polegają na wykonaniu serii drobnych nakłuć, podczas których do skóry właściwej dostarczane są substancje aktywne, w tym specjalnie dobrane peptydy biomimetyczne. Stymulują one naturalne mechanizmy naprawcze skóry oraz powstrzymują wypadanie włosów. Efekty zastosowania mezoterapii są bardzo dobre już po pierwszych zabiegach, ale to lekarz decyduje o doborze kuracji i jej długości dla uzyskania najlepszych rezultatów.

KROK 2: Pielęgnacja domowa

Unikaj produktów do mycia włosów bazujących na składnikach zbyt agresywnych dla skóry, takich jak siarczany (Sulfates). Jeżeli zauważasz u siebie przesuszoną skórę główy – raz w tygodniu nałóż maskę nawilżającą nie tylko na włosy, ale także na skalp.

 

ZALETY MEZOTERAPII:

• metoda w pełni naturalna i bezpieczna

• daje doskonałe i szybkie rezultaty

• powszechnie znana i stosowana na świecie od wielu lat

• daje trwałe efekty – poprawę kondycji włosów i zwiększenie ich gęstości

• zabieg praktycznie bezbolesny